Eurovisie Songfestival 2017

Tweede halve finale |11 mei 2017 | Kiev, Oekraïne Eerste halve finaleFinale

Op donderdag 11 mei neemt O’G3NE het namens Nederlands op tegen 18 andere kandidaten tijdens de tweede halve finale van het Eurovisie Songfestival 2017. Directe finalisten Duitsland, Frankrijk en Oekraïne stemmen deze halve finale mee.

Eurovisie Songfestival 2016, tweede halve finale: Wie moeten door naar de finale? (max. 10)

Bekijk resultaten

Laden ... Laden ...

O'G3NE - Lights and Shadows

Bekijk resultaten

Laden ... Laden ...

Tweede halve finale

Dag(en)

:

Uur(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Italië: Francesco Gabbani – Occidentali’s Karma | ESF 2017: Even voorstellen

...
Bericht lezen

Frankrijk: Alma – Requiem | ESF 2017: Even voorstellen

...
Bericht lezen

Duitsland: Levina – Perfect Life | ESF 2017: Even voorstellen

...
Bericht lezen

RuPaul’s Drag Race-sterren commentatoren Eurovisie Songfestival

...
Bericht lezen

Israël: IMRI – I Feel Alive | ESF 2017: Even voorstellen

...
Bericht lezen

Estland: Koit Toome & Laura – Verona | ESF 2017: Even voorstellen

...
Bericht lezen

Litouwen: Fusedmarc – Rain Of Revolution | ESF 2017: Even voorstellen

...
Bericht lezen

Het repetitieschema van O’G3NE

...
Bericht lezen

Bulgarije: Kristian Kostov – Beautiful Mess | ESF 2017: Even voorstellen

...
Bericht lezen

Bookmakers (25-4): Nederland haalt finale

...
Bericht lezen

Deelnemers

Eerste helft

http://www.youtube.com/watch?v=716rTFMgZQ4

Denemarken Denemarken

Anja – Where I Am

 

http://www.youtube.com/watch?v=LflrKXL022U

Armenië Hongarije

Joci Pápai – Origo

http://www.youtube.com/watch?v=Dp3apBsLjvk

Ierland Ierland

Brendan Murray – Dying To Try

 

http://www.youtube.com/watch?v=Bfoq7udRPwk

Malta Malta

Claudia Faniello – Breathlessly

http://www.youtube.com/watch?v=TxYU6iVpI5c

Nederland Nederland

O’G3NE – Lights and Shadows

http://www.youtube.com/watch?v=SpPM1V3dqZE

Oostenrijk Oostenrijk

Nathan Trent – Running On Air

http://www.youtube.com/watch?v=TtJw_CLQCUw

Roemenië Roemenië

Ilinca ft. Alex Florea – Yodel It!

http://www.youtube.com/watch?v=Qu5kSWkZqOI

Rusland Rusland

Julia Samoylova – Flame is Burning

http://www.youtube.com/watch?v=UMvqfykkMYU

Servië Servië

Tijana Bogićević – In Too Deep
 

http://www.youtube.com/watch?v=Ddo8n_8pKrQ

VJR Macedonië VJR Macedonië

Jana Burčeska – Dance Alone

Deelnemers

Tweede helft

http://www.youtube.com/watch?v=nM7s8lBNdLg

Bulgarije Bulgarije

Kristian Kostov – Beautiful Mess

http://www.youtube.com/watch?v=4vq3GFVeVE8

Estland Estland

Koit Toome & Laura – Verona

http://www.youtube.com/watch?v=eW2n2VmNLkw

Israël Israël

IMRI – I Feel Alive

 

http://www.youtube.com/watch?v=Dxy1Gy3nuGU

Kroatië Kroatië

Jacques Houdek – My Friend

http://www.youtube.com/watch?v=PFdSKiWyF_k

Litouwen Litouwen

Fusedmarc – Rain Of Revolution

http://www.youtube.com/watch?v=IPp37uz8vUs

Noorwegen Noorwegen

JOWST – Grab The Moment

 

http://www.youtube.com/watch?v=CXiQr2ew3lQ

San Marino San Marino

Valentina Monetta en Jimmie Wilson – Spirit of the Night

http://www.youtube.com/watch?v=069n6EnlDt0

Wit-Rusland Wit-Rusland

Naviband – Story of My Life

 

http://www.youtube.com/watch?v=DpF2PHzgd8o

Zwitserland Zwitserland

Timebelle – Apollo